Subscribe via RSS Feed

Transport / Strehim

PërOrarTransport / StrehimMotRezultatet

Përshëndetje Riders potenciale dhe spektatorët e Konkursin Cruz Santa Goya rrëshqitje në ajër.

Unë jam duke super pompohet up për ngjarjen e parë të turit të fillojë vetëm në 7 javë! Konkursi është ngjarja më e lehtë për të marrë për të gjitha ngjarjet në turne. Unë rekomandoj fluturuar në më 1 maj dhe t'u bashkuar me ne në plazh në 2 për një ditë të plotë të klinikave dhe popull. San Hoze aeroport (SJC) shpesh është aeroporti më e lirë për të fluturuar në, por Opsionet tjera përfshijnë SFO dhe lisi. Marrë me qera një makinë me shokët, ose carpooling me dikë që është e makinës poshtë nga gryka për transport është i rekomanduar.

Ka disa opsione strehim, dhe më shumë gjasa do të përhapet nga pak. Davenport është qyteti më i afërt dhe Santa Cruz është vetëm një 20 min me makinë në jug të Waddell. Nëse jeni të aftë të mjaftueshme për të kampit në mot të ftohtë, ka një mami e madhe dhe terren Pop kamp, Grove Pisha Bob, në Santa Cruz. Numri i tyre është (831)426-2960.
Nëse jeni duke kërkuar për një kombinim të kampe ose kabina me opsionin e internet, Costanoa AOK është vetëm 5 kilometra në veri të Waddell. Website i tyre është costanoa.com.
Një tjetër alternativë për konkurrentët është që të postoni në iwindsurf se ju jeni duke kërkuar për një dhomë. Ka shumë windsurfers miqësore në fushën e të cilët janë të gatshëm për të hapur dhomat e tyre mysafir për konkurrentët që udhëtojnë në nga jashtë qytetit.

Ajo do të jetë një ton të fun! Kushtet e Madhe rrëshqitje në ajër, $5,000 çmim, Partitë, birrë, dhe muzikë. :) Unë shpresoj se ky informacion ndihmon. Nëse keni ndonjë pyetje, ndjehen të lirë të email mua në sam@tradewindevents.com~~pobj.

Shihemi së shpejti!
Sam

Santa Cruz strehim Options Classic

Normat e zbritur për të mirë Inn Perëndimore Seacliff:
$109.99 + Taksat për dielën deri të enjten, dhe $139.99 E premte dhe të shtunën. Këto norma përfshijnë kompliment mëngjesin shuplakë të nxehtë për çdo mysafir regjistruar çdo natë e qëndrimit të tyre. Përveç kësaj ju do të merrni një kupon pije në bar.

 
 
 
Bregu Kërkesa AOK: $60 net fundjavë dhe $50 net javë për një vend kampim që mban 4 njerëz.
 
 


Grove Pisha Bob:

831-426-2960

210 Golf Club Dr, Santa Cruz, CA 95060

$25/natë në Banjë faqes, Dushe, Tabelat piknik, BBQs Qymyr druri.

2012 Mahalo Sponsors