Subscribe via RSS Feed

Duke njoftuar Frenzy Gorge Freestyle

[ 0 ] Prill 25, 2013 |

Freestyle-Frenzy-new-poster

2013-Frenzy-Results
Pas një 5 pauze vit, Freestyle Frenzy po kthehet në sajë inkubatori në AWT, Xensr, dhe CGWA. Organizatorët janë në kërkim përpara për të sjellë një shfaqje të madhe në anën e Uashingtonit të Grykës së lumit Columbia. Shtimi në eksitim e një konkursi stil i lirë, do të jetë një kërcim i madh ajrit jashtë konkursit. Riders do të jetë i tëri deri me XensrCases objektivisht për të matur lartësinë e riders’ hedhje në kohë reale.
Datat janë Event 17-21 korrik. Ne do të kandidojë më të mirë 2 ditë kusht i varur. Regjistrimi është i $30 për riders. Pa pagesë për të gjitha gratë dhe fëmijët 16 dhe nën. Sign up sot për të mbajtur vendin tuaj në këtë ngjarje emocionuese vijnë-mbrapa!
FreestyleFrenziBanner

divisions-frenzy

Çmimet për të Fituar në Freestyle Frenzy
$1500 në çmim
Carbon Chinook Boom e zgjedhjes suaj
NoLimitz Mast
Lundrojnë Ezzy
Mast Ezzy
$500 Vela Certifikata dhuratë
Backpacks Dakine / kapele / Swag
Black Projekti Freestyle Fin
Makani Fins
Sensi Bikini

Regjistrohu këtu tani.

Regjistrimi është falas për të gjitha gratë, dhe fëmijët 16 dhe nën!

Riders regjistruar për Frenzy / Air Big
Riders-July-15sam-duck

Orari i ngjarjeve:

Dritare Contest: 17-21 korrik. Ngjarja do të kandidojë më të mirë 2 Ditët e dritares në varësi të kushteve të.

· E martë, 16 korrik: Hapja Night. Regjistrimi / Kontrolloni në Gjithkush së në Salmon White 6 08:00.

· E mërkurë, 17 korrik: “Këto dudes Kush Jam marrë së bashku dhe” Featuring NoLimitz’ Ryan KOLBERG & Stiegel Greg CGWA-së!!!!!! Jetojnë @ Cafe rrip rëre 6 20:00

· E enjte, 18 korrik: "Fëmijët e erës" Abetare në Movie Theater Qielli (Pizza Andrew) 7:30PD: Biletat internet $11. 9:30PD: Çmimi I rregullt film. Një natë vetëm!

· Awards: Paraqitur në plazh pas përfundimit të ngjarjes. Nuk mund të jetë një natë e mbylljes parti TBD. Stay tuned.

advantage-100sqrbigwinds-100pxBlack-Project100sqrwhtChinook100sqrwhtCGWA-100sqr80Dakine100sqrwhteverybodys-black-logoezzy-logo-100sqr80centerwhtmakanifins100sqrnolimitz-100pxsqrSailworks_logo100sqr90SENSI-logo100sqrvela_logo100pxsqrWindance-logo100sqrXensr100sqr


Category: Freestyle Frenzy, News

Comments are closed.